Címlap


Morvai a Hír TV-ben: Mi fáj Brüsszelnek, s mi nem? (Videóval)

E-mail Nyomtatás PDF

A "közös Európai Uniós értékek" közül a legnagyobb önkénnyel válogatja ki az EU, hogy melyek megvalósulását vizsgálja, s melyeket nem. Hasonlóan önkényes, hogy csak hazánkat támadják, mégpedig teljesen szabálytalan eljárásban.

 

Az Este: A brüsszeli magyarüldözésről - Morvai Krisztina a Magyar Televízóban (Videóval)

E-mail Nyomtatás PDF

Hosszú idő után Morvai Krisztina ismét a közszolgálati televízió vendége volt. Téma: A Tavares-jelentés. (Az Európai Parlament magyarországi emberi jogi jelentése)

 

Megint Magyarországot gyalázza az EU – Morvai brüsszeli felszólalása (videóval)

E-mail Nyomtatás PDF

Változatlanul nincs válasz az alapkérdésre: miért pont Magyarország ellen folytat vizsgálatot az Európai Parlament, és miért pont olyan területeken, amelyek az emberek túlnyomó többsége számára közömbösek? (A vizsgálat tárgyát a "közös európai uniós normákra" hivatkozással határozták meg, de ugyanilyen alapon vizsgálni lehetne az elszegényedés problémáját, az Uniós országok közötti égbekiáltó életszínvonalbeli különbségeket vagy a dolgozókkal szembeni munkajogi jogfosztásokat.) A legújabb vitában ismét felszólalt és élesen kifogásolta az eljárás önkényességét – Morvai Krisztina EP képviselő.

 

Mit hozott hazánknak az EU-tagság? - Morvai a Kossuth Rádióban (videóval)

E-mail Nyomtatás PDF

A Kossuth Rádióban 2013. május 1-jén elhangzó rádióvitában három EP képviselő fogalmazza meg véleményét Magyarország EU-tagságáról!

Vajon hogyan értékeli Morvai (független), Herczog (MSZP) és Bagó (Fidesz) az EU-csatlakozás óta eltelt 9 évet? Pártpolitikai érdekeket vagy az őket megválasztó emberek érdekeit képviselik Brüsszelben?

A teljes rádióvita alább meghallgatható:

 

Feminizmus? Nőügyek Brüsszelben - két nap a Nőjogi Bizottságban - videóval

E-mail Nyomtatás PDF

Morvai Krisztina magyar európai parlamenti képviselõnõ igyekszik megtörni azt a brüsszeli szokást, hogy Európáról mint egységes egészrõl beszélnek, nem véve tudomást a közép- és kelet-európai országok szegénységérõl, másodosztályú helyzetérõl. Nõként és magyarként Krisztina a valóságos tapasztalatokat viszi el az Unióba, és törekszik arra, hogy az emberek, és köztük a nõk számára kedvezõ Uniós döntések ne csak Nyugaton, hanem a Magyarországon élõk számára is érvényesüljenek. Az öt felszólalás témái: nõk a politikában; a megszorítások hatása a nõkre; gazdasági menekültként nyugatra vándorló nõk; a gyermeknevelés hatása a munkalehetõségekre; a verseny és az együttmûködés mint hagyományos férfi, illetve nõi értékek.

A felszólalásokról készült videó alább tekinthető meg

 

Mi és ki van az EU hazánk elleni háborújának hátterében? - Morvai újabb felszólalásai Brüsszelben - videóval

E-mail Nyomtatás PDF

Ki gondolná, hogy az Európai Unió jogi osztálya bankokat és nemzetközi cégeket kérdez meg a véleményükrõl, amikor a tagállamok igazságszolgáltatásának "objektív" elemzését végzi? Márpedig így van, ahogy ez a felvételbõl fehéren-feketén kiderül. Arra viszont csak rákérdezett - de választ nem kapott - Morvai Krisztina, hogy miért pont Magyarországot szemelték ki az igazságszolgáltatással összefüggõ szankciókra. (A kérdések és válaszok összefüggéseibõl a nézõ saját maga is képes következtetni.)

A felszólalásokról készült videó alább tekinthető meg


Bővebben...
 

A kisvállalkozások támogatásával a munkanélküliség ellen!- Morvai brüsszeli felszólalása - VIDEÓVAL

E-mail Nyomtatás PDF

A munkahelyek 99%-át Európában a kis- és középvállalkozások adják. Kézenfekvő lenne, hogy az óriási munkanélküliséget a kisvállalkozások létesítésének, illetve a meglévők fenntartásának támogatásával kezeljék az államok, ideértve Magyarországot is - érvelt Morvai Krisztina Brüsszelben.

A felszólalásról készült videó alább tekinthető meg:

 

Az élelmiszer-önrendelkezés emberi jog! - Morvai felszólalása az EP-ben - Videóval

E-mail Nyomtatás PDF

A nemzetközi szabadkereskedelem az élelmiszer körében gyakorlatilag tönkretette a magyar mezőgazdaságot. Ennek tanulságából okulva Morvai Krisztina az Európai Parlament nemzetközi kereskedelemről szóló ülésén az élelmiszer-önrendelkezés kollektív emberi jogának érvényesítését szorgalmazta, utalva arra, hogy a fejlődő országok is akkor járnak legjobban, ha maguk termelhetik meg saját élelmiszerüket.

A felszólalások alább tekinthetőek meg:

 

Diszkrimináció a munkahelyen, a bankban és a szexben - Morvai felszólalásai - VIDEÓVAL

E-mail Nyomtatás PDF

Az Európai Unióban az abortuszhoz való hozzáférés esetleges nehézségeit következetesen a női jogok megsértésének tekintik. Eddig azonban nem volt szó arról, hogy a fogamzásgátlásért, illetve családtervezésért való felelősség (amellyel egyébként a sok fájdalmas abortuszt meg lehetne előzni) még mindig többnyire kizárólag a nőké. Az egyik felszólalásában Morvai Krisztina az abortusz, illetve fogamzásgátlás kérdésében vitatkozik holland képviselőtársnőjével. A másik felszólalásban pedig abban kéri az illetékesek tanácsát, hogyan használhatnák hatékonyabban az Európai Uniós normákat a magyar nők a munkához jutással, illetve általában a munkavégzéssel kapcsolatos jogsértések, diszkrimináció esetén.

A felszólalásokról készült videó alább tekinthető meg:

 

 

Morvai és Gaudi beszélgetése a Magyarország elleni hadjáratról és a délvidéki jogsértésekről - VIDEÓVAL!

E-mail Nyomtatás PDF

A magyar euro-szkeptikusok száma napról napra nő, hála az Unió Magyarország elleni háborújának, amelyet "ikertestvérével", az Európa Tanáccsal együtt folytat. Morvai Krisztina és Gaudi-Nagy Tamás Európai Parlamenti és Európa Tanácsi képviselők e háború lehetséges okait és fejleményeit elemzik.

Másik témájuk a szerb Uniós csatlakozással összefüggésben a délvidéki magyarok jogfosztottsága és az ez ellen való kormányzati és nemzetközi fellépés szükségessége.

A beszélgetés alább tekinthető meg:

Bővebben...
 
<< Első < Előző 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Következő > Utolsó >>
79. oldal / 106

Köszöntöm megújult honlapomon!


 


xvideis.cc spankbang.cc xxnx

Küldetésben

A 2009-es EP- választások után egy teljesen új hang kerülhetett az európai törvényhozásba a jobbikos képviselők megjelenésével. A filmből az Európai Parlamentben végzett munkámat, küzdelmemet ismerhetik meg kicsit közelebbről.

Megtekintés

A Budaházy-film

Ez a film, amelyet munkatársaimmal együtt készítettünk, Budaházy György harcait mutatja be az elmúlt nyolc év diktatúrája ellen. A filmből világos: sokaknak elemi érdeke, hogy Gyuri minél tovább börtönben - és "nyugton"- maradjon.

Megtekintés


Magyar Guantanamo?

Aligha gondolná valaki, hogy a XXI. században Magyarországon, egy EU-tagállamban ugyanolyan módszerekkel folytathatnak büntetőeljárásokat "másként gondolkodó" ellenzékiekkel - így Budaházy-ékkal - szemben, mint az ötvenes években.

Megtekintés